Arfur's Inn: Difference between revisions
no edit summary
Little Ghost (talk | contribs) No edit summary |
Little Ghost (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|Weedling | |Weedling | ||
| | |440 | ||
| | |14 | ||
|- | |- | ||
|Sprinkling | |Sprinkling | ||
| | |440 | ||
| | |10 | ||
|- | |- | ||
|Gatherling | |Gatherling | ||
| | |924 | ||
| | |12 | ||
|- | |- | ||
|Watchling | |Watchling | ||
| | |1584 | ||
| | |16 | ||
|- | |||
|Night Watchling | |||
|1584 | |||
|16 | |||
|- | |- | ||
|Diggerling | |Diggerling | ||
| | |2420 | ||
| | |26 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||