Bluebell: Difference between revisions
no edit summary
Little Ghost (talk | contribs) No edit summary |
Little Ghost (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
== Uses == | == Uses == | ||
{| class="wikitable" | |||
! colspan="2" |Piñata | |||
!Requirements | |||
!Game | |||
|- | |||
|[[File:Doenut icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Doenut]] | |||
|Visit, Resident | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Mothdrop icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Mothdrop]] | |||
|Resident | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Arocknid icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Arocknid]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Badgesicle icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Badgesicle]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Bonboon icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Bonboon]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Candary icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Candary]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Chewnicorn icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Chewnicorn]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Cocoadile icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Cocoadile]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Elephanilla icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Elephanilla]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Fourheads icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Fourheads]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Goobaa icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Goobaa]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Horstachio icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Horstachio]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Kittyfloss icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Kittyfloss]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Lackatoad icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Lackatoad]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Lemmoning icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Lemmoning]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Limeoceros icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Limeoceros]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Moojoo icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Moojoo]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Mousemallow icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Mousemallow]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Newtgat icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Newtgat]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Parrybo icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Parrybo]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Pretztail icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Pretztail]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Pudgeon icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Pudgeon]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Shellybean icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Shellybean]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Sherbat icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Sherbat]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Sweetooth icon.png|frameless|50x50px]] | |||
|[[Sweetooth]] | |||
|Variant | |||
| | |||
|} | |||
== Trivia == | == Trivia == | ||